VIDEO: Eneco Tour start op 13 oktober in het Haagse Zuiderpark

29 September 2026, 15:06 uur
Den Haag & Regio , Sport

Op dinsdag 13 oktober begint in Den Haag de Eneco Tour. De grootste wielerronde van Nederland start vanuit Sportcampus Zuiderpark. De volgende zes dagen rijden professionele wielrenners verschillende etappes door Nederland. Nieuw dit jaar is dat ook de vrouwelijke wielrenners meedoen aan deze wedstrijd.

Om 18.00 uur start de eerste etappe met een tijdrit vanuit Sportcampus Zuiderpark. De mannelijke en vrouwelijke wielrenners starten om de beurt. Belangstellenden kunnen de renners dan van dichtbij in actie zien en ze aanmoedigen.

Voor de start is er vanaf 16.00 uur een gratis fietsfestival in het Zuiderpark. Bezoekers zijn welkom om een kijkje te nemen bij de teambussen en mee te doen aan verschillende activiteiten, Er zijn ook foodtrucks en muziek.